Antep baklavası, fıstıklı Kalorisi ve Besin Degerleri
Antep baklavası, fıstıklı, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 432 kalori, 5.5g protein, 48.3g karbonhidrat ve 22.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 432 kcal |
| Protein | 5,5 g |
| Karbonhidrat | 48,3 g |
| Yag | 22,6 g |
| Lif | 6,6 g |
| Seker | 22,1 g |
| Sodyum | 0,3 mg |
| Doymus Yag | 7,4 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 dilim | 80 g | 345,6 | 4,4 | 38,6 | 18,1 |
| 2 dilim | 160 g | 691,2 | 8,8 | 77,2 | 36,2 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet