Aşure, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Aşure, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 104 kalori, 1.0g protein, 22.8g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 104 kcal |
| Protein | 1,0 g |
| Karbonhidrat | 22,8 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 3,2 g |
| Seker | 13,7 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet