Çam fıstığı, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Çam fıstığı, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 675 kalori, 11.8g protein, 2.9g karbonhidrat ve 66.7g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 675 kcal |
| Protein | 11,8 g |
| Karbonhidrat | 2,9 g |
| Yag | 66,7 g |
| Lif | 8,0 g |
| Seker | 2,4 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 6,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet