Keten tohumu, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Keten tohumu, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 454 kalori, 18.1g protein, 3.4g karbonhidrat ve 33.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 454 kcal |
| Protein | 18,1 g |
| Karbonhidrat | 3,4 g |
| Yag | 33,1 g |
| Lif | 35,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 1,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet