Çikolata, sütlü, tatlandırıcılı, diyabetik Kalorisi ve Besin Degerleri
Çikolata, sütlü, tatlandırıcılı, diyabetik, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 490 kalori, 6.3g protein, 12.6g karbonhidrat ve 33.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 490 kcal |
| Protein | 6,3 g |
| Karbonhidrat | 12,6 g |
| Yag | 33,8 g |
| Lif | 2,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 21,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet