Ekmek, beyaz, tuzsuz Kalorisi ve Besin Degerleri
Ekmek, beyaz, tuzsuz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 248 kalori, 9.4g protein, 42.4g karbonhidrat ve 2.9g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 248 kcal |
| Protein | 9,4 g |
| Karbonhidrat | 42,4 g |
| Yag | 2,9 g |
| Lif | 7,4 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet