Eritme Peyniri, sade, tam yağlı Kalorisi ve Besin Degerleri
Eritme Peyniri, sade, tam yağlı, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 265 kalori, 13.0g protein, 1.5g karbonhidrat ve 23.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 265 kcal |
| Protein | 12,9 g |
| Karbonhidrat | 1,5 g |
| Yag | 23 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 15,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet