Kaymak, pastörize (süt yağı ≥ % 60) Kalorisi ve Besin Degerleri
Kaymak, pastörize (süt yağı ≥ % 60), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 585 kalori, 1.0g protein, 3.3g karbonhidrat ve 63.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 585 kcal |
| Protein | 1,0 g |
| Karbonhidrat | 3,3 g |
| Yag | 63,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 1,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 37,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet