Ihlamur, kurutulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Ihlamur, kurutulmuş, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 206 kalori, 6.4g protein, 14.1g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 206 kcal |
| Protein | 6,4 g |
| Karbonhidrat | 14,1 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 62,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet