İzotonik sporcu içeceği Kalorisi ve Besin Degerleri
İzotonik sporcu içeceği, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 24 kalori, 0.0g protein, 5.6g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 24 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 5,6 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 4,3 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet