Kabartma tozu Kalorisi ve Besin Degerleri
Kabartma tozu, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 203 kalori, 0.8g protein, 47.5g karbonhidrat ve 0.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 203 kcal |
| Protein | 0,8 g |
| Karbonhidrat | 47,5 g |
| Yag | 0,4 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet