Kakao, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Kakao, toz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 495 kalori, 18.9g protein, 31.1g karbonhidrat ve 31.8g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 495 kcal |
| Protein | 18,9 g |
| Karbonhidrat | 31,1 g |
| Yag | 31,8 g |
| Lif | 4,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 19,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet