Kalkan Kalorisi ve Besin Degerleri
Kalkan, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 91 kalori, 16.4g protein, 0.0g karbonhidrat ve 2.8g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 91 kcal |
| Protein | 16,4 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 2,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 0,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet