Kefal, sarı kulak Kalorisi ve Besin Degerleri
Kefal, sarı kulak, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 104 kalori, 19.0g protein, 0.0g karbonhidrat ve 3.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 104 kcal |
| Protein | 19,0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 3,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet