Ketçap, katkısız Kalorisi ve Besin Degerleri
Ketçap, katkısız, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 112 kalori, 1.1g protein, 25.3g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 112 kcal |
| Protein | 1,1 g |
| Karbonhidrat | 25,3 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 2,4 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet