Krem şanti, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Krem şanti, toz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 477 kalori, 1.6g protein, 78.0g karbonhidrat ve 17.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 477 kcal |
| Protein | 1,6 g |
| Karbonhidrat | 78 g |
| Yag | 17,3 g |
| Lif | 1,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet