Kuru Çorba Karışımı, ezogelin Kalorisi ve Besin Degerleri
Kuru Çorba Karışımı, ezogelin, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 318 kalori, 12.0g protein, 54.3g karbonhidrat ve 4.8g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 318 kcal |
| Protein | 12 g |
| Karbonhidrat | 54,3 g |
| Yag | 4,8 g |
| Lif | 5,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 4,5 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 kase | 250 g | 795 | 30 | 135,8 | 11,9 |
| 1 porsiyon | 300 g | 954 | 36 | 163,0 | 14,3 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet