Makarna, düşük proteinli, glutensiz, PKU Kalorisi ve Besin Degerleri
Makarna, düşük proteinli, glutensiz, PKU, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 352 kalori, 0.0g protein, 84.2g karbonhidrat ve 0.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 352 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 84,2 g |
| Yag | 0,6 g |
| Lif | 4,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet