Midye, Akdeniz, kara midye Kalorisi ve Besin Degerleri
Midye, Akdeniz, kara midye, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 66 kalori, 13.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 1.5g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 66 kcal |
| Protein | 13,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 1,5 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,3 mg |
| Doymus Yag | 0,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet