Müsli, meyveli Kalorisi ve Besin Degerleri
Müsli, meyveli, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 404 kalori, 8.4g protein, 64.8g karbonhidrat ve 10.4g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 404 kcal |
| Protein | 8,4 g |
| Karbonhidrat | 64,8 g |
| Yag | 10,4 g |
| Lif | 9,2 g |
| Seker | 24,4 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet