Nohut, Koçbaşı, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Nohut, Koçbaşı, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 334 kalori, 18.6g protein, 41.4g karbonhidrat ve 5.3g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 334 kcal |
| Protein | 18,6 g |
| Karbonhidrat | 41,4 g |
| Yag | 5,3 g |
| Lif | 23,0 g |
| Seker | 3,5 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet