Reçel, vişne, tatlandırıcılı, diyabetik Kalorisi ve Besin Degerleri
Reçel, vişne, tatlandırıcılı, diyabetik, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 239 kalori, 0.1g protein, 70.8g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 239 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 70,8 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 1,1 g |
| Seker | 3,6 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet