Sardalya, konserve, ayçiçek yağında Kalorisi ve Besin Degerleri
Sardalya, konserve, ayçiçek yağında, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 175 kalori, 20.7g protein, 0.0g karbonhidrat ve 10.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 175 kcal |
| Protein | 20,7 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 10,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 4,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet