Tatlandırıcı, sorbitol ve sakarin bazlı, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Tatlandırıcı, sorbitol ve sakarin bazlı, toz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 240 kalori, 0.0g protein, 99.8g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 240 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 99,8 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet