Tavuk suyu, tablet (bulyon) Kalorisi ve Besin Degerleri
Tavuk suyu, tablet (bulyon), Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 243 kalori, 6.9g protein, 18.8g karbonhidrat ve 14.5g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 243 kcal |
| Protein | 6,9 g |
| Karbonhidrat | 18,8 g |
| Yag | 14,5 g |
| Lif | 5,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet