Un, glutensiz Kalorisi ve Besin Degerleri
Un, glutensiz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 353 kalori, 2.6g protein, 80.5g karbonhidrat ve 1.1g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 353 kcal |
| Protein | 2,6 g |
| Karbonhidrat | 80,5 g |
| Yag | 1,1 g |
| Lif | 5,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,3 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet