Yer fıstığı, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Yer fıstığı, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 570 kalori, 23.5g protein, 10.5g karbonhidrat ve 45.4g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 570 kcal |
| Protein | 23,5 g |
| Karbonhidrat | 10,5 g |
| Yag | 45,4 g |
| Lif | 12,5 g |
| Seker | 0,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 4,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet