Yoğurt, probiyotik, sade Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, probiyotik, sade, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 75 kalori, 4.5g protein, 6.0g karbonhidrat ve 3.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 75 kcal |
| Protein | 4,5 g |
| Karbonhidrat | 6,0 g |
| Yag | 3,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 3,8 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet