Yumurta, beyaz, pastörize Kalorisi ve Besin Degerleri
Yumurta, beyaz, pastörize, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 133 kalori, 10.4g protein, 0.0g karbonhidrat ve 10.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 133 kcal |
| Protein | 10,4 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 10,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet