Yumurta, sarı, pastörize Kalorisi ve Besin Degerleri
Yumurta, sarı, pastörize, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 294 kalori, 16.6g protein, 0.0g karbonhidrat ve 25.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 294 kcal |
| Protein | 16,6 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 25,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 6,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet