Bozdağ kestane şekeri, İzmir Kalorisi ve Besin Degerleri
Bozdağ kestane şekeri, İzmir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 277 kalori, 1.1g protein, 62.4g karbonhidrat ve 1.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 277 kcal |
| Protein | 1,1 g |
| Karbonhidrat | 62,4 g |
| Yag | 1,3 g |
| Lif | 5,8 g |
| Seker | 22,6 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet