Çökelek, Çorum Kalorisi ve Besin Degerleri
Çökelek, Çorum, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 177 kalori, 26.9g protein, 1.0g karbonhidrat ve 7.3g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 177 kcal |
| Protein | 26,9 g |
| Karbonhidrat | 1 g |
| Yag | 7,3 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0,3 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 4,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet