Çubuk turşusu, salatalık, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Çubuk turşusu, salatalık, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 16 kalori, 0.4g protein, 1.1g karbonhidrat ve 0.6g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 16 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Karbonhidrat | 1,1 g |
| Yag | 0,6 g |
| Lif | 2,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet