Denizli leblebisi Kalorisi ve Besin Degerleri
Denizli leblebisi, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 402 kalori, 21.4g protein, 55.2g karbonhidrat ve 8.3g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 402 kcal |
| Protein | 21,4 g |
| Karbonhidrat | 55,2 g |
| Yag | 8,3 g |
| Lif | 10,5 g |
| Seker | 4,2 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet