Dondurma, yanıksı, Antalya Kalorisi ve Besin Degerleri
Dondurma, yanıksı, Antalya, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 187 kalori, 4.0g protein, 35.8g karbonhidrat ve 3.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 187 kcal |
| Protein | 4,0 g |
| Karbonhidrat | 35,8 g |
| Yag | 3,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 27,9 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 2,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet