Edirne beyaz peyniri Kalorisi ve Besin Degerleri
Edirne beyaz peyniri, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 306 kalori, 17.2g protein, 4.7g karbonhidrat ve 24.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 306 kcal |
| Protein | 17,2 g |
| Karbonhidrat | 4,7 g |
| Yag | 24,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 1,3 g |
| Sodyum | 1,2 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet