Ezine peyniri Kalorisi ve Besin Degerleri
Ezine peyniri, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 309 kalori, 18.2g protein, 3.1g karbonhidrat ve 24.9g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 309 kcal |
| Protein | 18,2 g |
| Karbonhidrat | 3,0 g |
| Yag | 24,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,2 mg |
| Doymus Yag | 15,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet