Gümüşhane dut pestili Kalorisi ve Besin Degerleri
Gümüşhane dut pestili, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 392 kalori, 5.1g protein, 74.9g karbonhidrat ve 7.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 392 kcal |
| Protein | 5,1 g |
| Karbonhidrat | 74,9 g |
| Yag | 7,0 g |
| Lif | 4,4 g |
| Seker | 61,8 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet