İncir, kuru, İzmir Kalorisi ve Besin Degerleri
İncir, kuru, İzmir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 298 kalori, 3.3g protein, 65.2g karbonhidrat ve 0.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 298 kcal |
| Protein | 3,3 g |
| Karbonhidrat | 65,2 g |
| Yag | 0,6 g |
| Lif | 9,4 g |
| Seker | 52,8 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet