İzmit pişmaniyesi Kalorisi ve Besin Degerleri
İzmit pişmaniyesi, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 454 kalori, 3.5g protein, 82.4g karbonhidrat ve 12.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 454 kcal |
| Protein | 3,5 g |
| Karbonhidrat | 82,4 g |
| Yag | 12,3 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 50,5 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet