Kavurma, et, Konya Kalorisi ve Besin Degerleri
Kavurma, et, Konya, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 447 kalori, 31.7g protein, 0.0g karbonhidrat ve 35.6g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 447 kcal |
| Protein | 31,7 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 35,6 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 2,7 mg |
| Doymus Yag | 18,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet