Kazandibi, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Kazandibi, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 172 kalori, 3.7g protein, 24.6g karbonhidrat ve 6.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 172 kcal |
| Protein | 3,7 g |
| Karbonhidrat | 24,6 g |
| Yag | 6,3 g |
| Lif | 1,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet