Kazandibi, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Kazandibi, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 165 kalori, 4.7g protein, 24.1g karbonhidrat ve 5.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 165 kcal |
| Protein | 4,7 g |
| Karbonhidrat | 24,1 g |
| Yag | 5,3 g |
| Lif | 0,6 g |
| Seker | 19,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet