Kefir, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Kefir, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 58 kalori, 3.3g protein, 3.1g karbonhidrat ve 3.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 58 kcal |
| Protein | 3,3 g |
| Karbonhidrat | 3,1 g |
| Yag | 3,6 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 2,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet