Kestane şekeri, Bursa Kalorisi ve Besin Degerleri
Kestane şekeri, Bursa, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 273 kalori, 1.1g protein, 62.7g karbonhidrat ve 1.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 273 kcal |
| Protein | 1,1 g |
| Karbonhidrat | 62,7 g |
| Yag | 1,1 g |
| Lif | 4,0 g |
| Seker | 21,9 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet