Lokum, kaymaklı, Afyon Kalorisi ve Besin Degerleri
Lokum, kaymaklı, Afyon, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 376 kalori, 0.8g protein, 72.6g karbonhidrat ve 8.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 376 kcal |
| Protein | 0,8 g |
| Karbonhidrat | 72,6 g |
| Yag | 8,8 g |
| Lif | 1,5 g |
| Seker | 54,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet