Lokum, sade, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Lokum, sade, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 359 kalori, 0.1g protein, 89.3g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 359 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 89,3 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 66,3 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet