Muhallebi, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Muhallebi, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 151 kalori, 2.9g protein, 20.8g karbonhidrat ve 6.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 151 kcal |
| Protein | 2,9 g |
| Karbonhidrat | 20,8 g |
| Yag | 6,1 g |
| Lif | 0,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet