Muhallebi, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Muhallebi, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 143 kalori, 3.5g protein, 18.5g karbonhidrat ve 5.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 143 kcal |
| Protein | 3,5 g |
| Karbonhidrat | 18,5 g |
| Yag | 5,6 g |
| Lif | 2,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet