Nar ekşisi, Gaziantep Kalorisi ve Besin Degerleri
Nar ekşisi, Gaziantep, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 310 kalori, 0.0g protein, 77.6g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 310 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 77,5 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0,1 g |
| Seker | 60,2 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet